Buciarnia

Forum klanu Buciarnia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

VITOYCIE

#1 2008-07-20 17:36:00

SrebnaBroda

Gośc

Takie tam ...

Siemka mam kilka spraw : ) Proszę o szybką odpowiedź : )


Sprawa 1 : Stworzyłem Human Fighter'a - Nazywa sie Argetlam czyli Srebno Ręki : ) Taka nazwa z Eragona (polecam dobra książka fantasy - dla fanów gatunku napewno znana) Prosiłbym go o przyjęcie do klanu. To będzie moja prestiżowa postać : ) Zrobie go na DA : )

Sprawa 2 : A  Będe go chciał dobrze ubrać więc zamierzam na D grade ubrać go w Bigandine Set. To dobry pomysł ? - zapytam. Jeślji tak to wiem że musze dropić na lizardach. A poprosze o szczegóły keyów. Znaczy jak zwać się bedą i ile ich potrzebuje xD  Tarcze która dostałem od klanu Enchantowałem - jest +1. Z chęcią ją odkupie.

Sprawa3 : Buffy ... wiem, że nie ma łatwo ... ale ... szkoda, że tylko rada ma dostęp do pantofelka. Często nie mam buffków co znacznie spowalnia gre - expienie, spoilowanie. Jestem często online i widze jak nasi klanowicze proszą się o buffki. To jest kiepskie ;/ Słysze tylko odpowiedź - czekaj po wakacjach ...

Sprawa 4 : a właściwie pytanie odnośnie owoców. W jakich proporcjach się je na co zamienia ? 10 owoców = 1 mats ? (przykładowo) czy jak ?


Sprawa 5 : Nie bawem ( mam nadzieje, że dziś w nocy ) nabije 40 lvl ZOSTAJE z Wami

 

#2 2008-07-21 08:01:15

Oczkusia

Pantofel

Zarejestrowany: 2008-02-22
Posty: 139
Punktów :   

Re: Takie tam ...

Hejka. Co do sprawy 1) to zaloguj się na tą postać co masz już u nas zobacz czy jest online ktoś z prawami do invite (lvl 3 lub wyżej) i jeśli tak to umów się z nim, tak samo z 4). Dziś w nocy ja i CL wracamy do domu więc będzie troszkę lepiej z frekwencją buferów ale tak jak ktoś powiedział stajesz w giran czy w dion często też i piszesz że dasz reco za buffy to zaraz się ktoś znajdzie. A najlepiej to próbuj wziąć jakiegoś bufera do pt to będzie o wiele łatwiej i szybciej i w ogóle (na tym serwie prawie nikt nie chce party z krasiem, ale idzie się dogadać czasem). A do Pantofelka ma dostęp tylko Rada gdyż na jego koncie jest też sporo klanowego majątku który nie mieści się w cwh więc musi tak zostać

Owoce wymienia się w różnych proporcjach, niektóre po 5 matsów za 1 owoca a niektóre 1 mats za 50 owoców. Wszystko zależy jaki materiał.

Tak Brigandine to dobry pomysł a co do keyów to dropi je 1 mob: Leto Lizardman Overlord. Potrzeba 7 sztuk keyów na hełm i 7 na tarczę. O ile na tarczę zdobędziesz tyle ile trzeba przed nabiciem 40 o tyle na hełm nie powinno tyle wpaść (chyba że będziesz mieć duże szczęście). Dlatego po prostu zbierz tyle ile dasz radę a hełm ci wypożyczymy. Tarczę możesz sobie zostawić tylko wrzuć nam do cwh komplet keyów na zrobienie następnej czyli 7 sztuk. A teraz pokażę ci jak samemu dojść do tego jak się keye mają nazywać i skąd dropią i w ogóle co i jak

Wchodzisz na http://lineage.pmfun.com, klikasz obok Armor na SETS a następnie D grade. Odszukujesz tam seta który cię interesuje. Po sprawdzeniu w armor shopie w Giran okazuje się, że możesz kupić górę i dół, natomiast nie kupisz hełmu i tarczy. No więc klikasz na hełm. Masz taki duży napis: Brigandine Helmet (crystals: 203 D) (recipe 100%) i klikasz wlasnie w to recipe 100% aby zobaczyć co jest potrzebne do jego złożenia. Wśród listy wszystkich matsów potrzebnych na jego złożenie znajdujesz: 7 Brigandine Helmet Design. Wiesz że to key ponieważ ma w nazwie to co chcesz składać. Więc już wiesz że potrzeba 7 sztuk keyów. Kliknij na ten napis to zobaczysz z jakich mobów lecą i jakie szanse. Nie patrz na te co mają gigantycznie duże szane bo są to raid bossy (łatwo to sprawdzić jak klikniesz na takiego moba zobaczysz baaaaaaaaardzo dużo hp i wszystkiego). Więc widzisz już że najciekawszy jest Leto Lizardman Overlord. Jak klikniesz tą czerwoną chorągiewkę to pokaże ci na mapce jego lokalizację Teraz się cofnij do tarczy i zrób to samo jak się okaże dropią ją te same moby (tu już nie one mają najlepsze szanse, ale hełm ważniejszy więc lepiej i tak dropić na nich oba keye). Mob ten dropi też keye na kite shield, nie jest to nic istotnego ale przyda się do przerobienia na SSD więc też daj je do cwh.

Mam nadzieję, że wystarczająco jasno to opisałam... później przerzucę te sprawy do FAQ

Offline

 

#3 2008-07-21 10:39:31

SrebnaBroda

Gośc

Re: Takie tam ...

Dzięki za szczegóły : )

 

#4 2008-07-22 10:18:28

Hawayski

Pantofel

Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 54
Punktów :   

Re: Takie tam ...

Jezeli chodzi o owoce, nasiona i matsy za nie to mozna "latwo" sprawdzic na tej stronie http://www.l2wh.com
Nie jest to odrazu proste, ale coz jak chcialem korzystac dobrze z manora to sie nauczylem korzystac z tej stronki.
Poza manorem na tej stronce jest duzo informacji, ale niedostepnych dla graczy, ktorzy nie graja na ofie. Ale manor wyswietla dobre informacje.


Marzenia pozostawmy marzeniami, to beda cieszyc przez cale zycie.
Nieprobujmy ich realizowac, a nigdy sie nie rozczarujemy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl